Aynı Model Çam Ağaçlarından Sıkılanlara: Sıra Dışı 6 Yılbaşı Ağacı!

Yılbaşının sembolü, yeni yıl hediyelerinin istiflenme yeri 🙂 Sıradan çam ağaçlarından ya da yılbaşı süslerinden sıkıldıysanız size farklı alternatifler sunmak istedik. Sıra dışı çam ağacı modellerini aşağıda paylaşıyoruz.

1- Aile fotoğraflarınızdan bir çam ağacı yapmaya ne dersiniz? İlla çam dalları mı olacak, bal gibi aileniz neden olmasın? 😉

cam_agaci

2- Çam ağacını duvara asmalı 🙂 Bakın aşağıdaki modelde, çam ağacı dallarını duvara yapıştırmışlar ve farklı bir görsellik oluşturmuşlar.

cam_agaci_modelleri

3- Sadece ışık kullanarak gösterişli çam ağacı yapabilirsiniz. Renkli led ışıklar ile duvarınızı bir anda ışıklı bir çam ağacına çevirebilirsiniz.

isikli-cam_agaci

4- Bu önerimiz biraz meşakkatli ama sonucu çok zevkli. Duvara bir model çizebilir ve sonra üzerinden ip ile geçebilirsiniz. Böylelikle sıra dışı yılbaşı dekorasyonunuz ile yeni yıl akşamı beğeni toplayabilirsiniz.

ipli_cam_agaci

5- El becerisi ayrı zanaat. Eğer sulu boyalar ile aranız iyiyse, şöyle bir çizime kalkışmaya ne dersiniz?

boyali_cam_agaci

6- Yılbaşı ağacı topları var ya, onlarla mesela şahane bir ‘kendin yap’ çam ağacı yapabilirsiniz.

cam_agaclari

Derseniz ki yok biz geleneksel çam ağacı tercih ediyoruz, o halde yazımızın sonunda size de fikir vermesi açısından şu önerimizi paylaşalım. Çam ağacı nasıl süslenir sorusunun en renkli yanıtı için videomuza tıklayın!