Konserve Kutusu Deyip Geçmeyin: Bakın Neler Yapılmış!

Konserve kutuları hep atmaya mı müstahak? Hazır yaz da geliyorken, konserve kutuları ile sevimli dekorlar yapabilirsiniz. Öneriler bizden, hayal gücü sizden diyerek başlayalım renkli fotoğraflarımıza!

1- Çiçek Bahçesi!

Bahçeniz yoksa balkon olur, cam kenarı olur özetle güneş alan her yer olur yani. Rengârenk boyayabilir, içine dilediğiniz çiçeği ekebilirsiniz.

saksı

2- Mumluk!

Konserve kutusunun içini, dilediğiniz renkte boyayabilir mumlar ile aydınlatabilirsiniz. Asacağınız yerde sevimli bir aydınlanma sağlayacaktır.

mumluk

3- Kuş Yemliği!

Bahar demek kuş demek, konserve demek yemlik demek! Yani aslında eskiden pek öyle değildi ama artık öyle! Şu sevimli yemliklere bakar mısınız?

kuş_yemliği

4- Organizer de Yaptık!

Bakın burada eski konserve kutusundan şahane bir organizer yaptık. İzlemek için görselin üzerine tıklayın!

organizer

5- İplikçi Geldi!

İplik ya da yünlerinizi bir süreliğine kaldırma zamanı geldi! Bir sonraki kışa kadar onları böyle sevimli kaplarda saklamaya ne dersiniz?

yün

6- Havluluk!

Gelin işi biraz daha zorlaştıralım. Konserve kutularını boyayabilir ya üzerine renkli sticker’lar yapıştırabilirsiniz. İçlerine de renkli havluları rulo şeklinde yerleştirdiniz mi buyurun size nefis bir banyo dekoru.

havlu

Pratik fikirler, eski eşyaları değerlendirme yolları ve daha pek çoğu… MigrosTV‘nin renkli dünyasını takip etmeye devam edin!