Ağırsağlam İle Evde En Etkili Kol Kası Antrenmanı (Biceps ve Triceps)

Eğer doğru hareketleri düzenli bir şekilde yaparsanız spor salonlarında aldığınız verimi evlerinizde de alabilirsiniz. Evde spor yapmaya devam edener için Ağırsağlam ile en etkili kol kası antrenmanı MigrosTV'de!

Evde En İyi 5 Sırt Egzersizi / Ağırsağlam ile Evde Yağ Yakımı

Yanlış beslenme ve genetik gibi nedenlere bağlı olarak oluşan bölgesel yağlanmalar, birçok insanın canını sıkan bir konudur. Sık görülen kalça, basen, karın yağlanmalarının yanı sıra sırt bölgesinde de yoğun bir şekilde yağlanmalar görülebilir.

Evde En İyi Omuz Egzersizleri! Ağırsağlam ile Evde Yağ Yakımı #7

Bu videomuzda evde bir çift dambıl yardımıyla omuz kaslarımızı geliştirebileceğimiz egzersizleri bulabilirsiniz.

Evde Kas Geliştirmek için En İyi Dambıl Egzersizleri (Full Body)

Bu bölümümüzde evinizin rahatlığıyla yapabileceğiniz en verimli dambıl egzersizlerini gösteriyoruz. İhtiyacınız olan yalnızca bir çift dambıl ve bu sayede tüm vücudunuzu çalıştırabilirsiniz! Kas geliştirmek ve yağ yakmak için seviyenize göre uygun ağırlıkları ve tekrar, set, dinlenme süresi gibi antrenman parametrelerini de videoda takip edebilirsiniz.

En İyi Ekipmansız Egzersizler! | Ağırsağlam ile Evde Yağ Yakımı #6

Evde spor serimizin bu bölümünde, vücudumuzdaki tüm kas gruplarını hedef alan ve komple yağ yakmamızı ve kas geliştirmemizi destekleyen bir antrenman yapıyoruz. Hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan yapabileceğimiz en iyi egzersizlerden oluşan bu videoda, göğüs, omuz, sırt, karın ve bacak kaslarımızı çalıştırabiliyoruz.

Anadolu Efes Performans Koçu Ozan Şirikçi ile Evde Antrenman

19 Mayıs Gençli Festivali kapsamında Anadolu Efes Performans Koçu Ozan Şirikçi, basketbolcular Yiğitcan Saybir ve Mustafa Kurtuldum ile birlikte MigrosTV izleyicileri için Evde Antrenman programı gösteriyor.

Christopher Tonbalıklımakarna ile Espor 1’e1 Muhabbet

Christopher Tonbalıklımakarna ile Espor 1’e1 Muhabbet

Palmolive’in Katkılarıyla; Seda Altın ile Günün Egzersizi #3

Palmolive’in Katkılarıyla; Seda Altın bu videomuzda motivasyonunuzu arttıracak başlangıç seviyesi egzersizleri ile sizlerle.

Palmolive’in Katkılarıyla; Seda Altın ile Günün Egzersizi #2

Palmolive’in Katkılarıyla; Seda Altın bu videomuzda kalça bacak egzersizleri ile sizlerle.