Süper Kahvaltı Tarifi
5 votes, average: 3,00 out of 55 votes, average: 3,00 out of 55 votes, average: 3,00 out of 55 votes, average: 3,00 out of 55 votes, average: 3,00 out of 5
3,00/5Toplam: 5 Oy
view 7.452
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Süper Kahvaltı Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

“Kahvaltının mutlulukla bir ilgilisi olmalı.” dizelerine ne kadar katılıyorsunuz bilemeyiz; ama kahvaltının günün en önemli öğünü olduğu gerçeğini acilen kabullenmelisiniz.

Kahvaltı, güne başlarken günün devamı için ihtiyacımız olan enerjinin en sağlam, en güvenilir kaynağıdır. Özellikle sağlıklı beslenmeyi hedefleyenler, öğün saatlerine özenle uymaya önem verenler ve sporcu tüm bünyeler kahvaltı önemini çok iyi bilir.
Herkese iyi gelecek, günü daha güzel, daha verimli geçirebilmeniz, daha çok ve daha etkili birçok sporu yapabilmeniz için son derece besleyici süper kahvaltı tarifi, parmaklarınızın ucunda sizi bekliyor! Videomuzu izleyip hemen uygulamaya koyulun ve güne en farklı, en sağlıklı tarafından başlayın.

Süper kahvaltı tarifi, süper kahvaltı yapımı, süper kahvaltı hazırlanışı, spor kahvaltı yapılışı, ev yapımı süper kahvaltı, besleyici süper kahvaltı, süper kahvaltı nasıl yaparım, süper kahvaltı nasıl hazırlarım ve daha birçok sağlıklı tarif MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

Süper Kahvaltı Yapımı:

1. İlk olarak bir kase içerisine yumurtalar eklenip lor peyniri ve tuz ilavesiyle iyice çırpılır.
2. Daha sonra uygun bir tavaya bir miktar yağ eklenir ve yumurtalar dökülerek pişirilir.
3. Ardından başka bir kase içerisine kuru meyveler küp şeklinde doğranıp üzerine yulaf, dövülmüş fındık ve yoğurt eklenip iyice karıştırılır.
4. Son olarak 2 adet tost ekmeği üzerine fıstık ezmesi sürülüp, dilimlenmiş muz parçaları ve ceviz eklenerek bal dökülür.
5. Hazırlanan tabaklar tek kişiye uygun günün ilk öğünü olarak tüketilir.

EN ÇOK İZLENENLER