MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Üstün Dökmen ile Çocuğunuzu Olumlu Düşünmeye Yönlendirin

Psikolog, yazar, televizyon programcısı, akademisyen kimlikleriyle önemli çalışmalara imza atan, yıllardır ilgiyle takip edilen Prof. Dr. Üstün Dökmen MigrosTV’de!
Kaygının miktarını
Hayat çok uzun, zorlu bir yoldur. İçerisinde çok mutlu anlar olduğu gibi âdeta dibe vurduğumuzu hissettiğimiz kötü anlar da olur. Önemli olan kötü anlarda da olumlu düşünebilmektir. Olumlu düşünmek; her yönüyle sağlıklı bir yaşam için beslenme, spor kadar önemlidir. Bu yüzden ebeveynler olarak hem kendimizi hem de çocuklarımızı mümkün olduğunca olumlu düşünmeye yönlendirmemiz gerekir.
Sıradaki videomuzda Prof. Dr. Üstün Dökmen, çocuklara hayat karşısında olumlu bir tutuma sahip olmayı öğretmenin, onlarla olumlu bir iletişim kurmanın ve kaygı düzeyini dozunda tutmanın önemini anlattı. Videomuzu izleyerek siz de olumlu düşünme gücünün farkına varabilirsiniz. Geri kalan tüm detaylar Prof. Dr. Üstün Dökmen’in keyifli anlatımıyla videomuzda, iyi seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti çocuklarınızla daha verimli ve güzel hale getirmek için çocuk gelişimi ve etkinlikler konusunda birçok içeriğe ulaşabileceğiniz MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!