Moda, gezi, yemek, alışveriş, güzellik gibi birçok konuda yayınladığı videoları ile binlerce takipçisini peşinden sürükleyen Youtuber Deniz Karasu MigrosTV’de!
El ve tırnak bakımı, iyi görünmenin olmazsa olmaz detaylarından biridir ve düzenli olarak yapılması gerekir. Aksi takdirde gün boyu dış etkiye en çok maruz kalan eller, kısa zamanda çok fazla yıpranarak yaşlanma belirtilerini göstermeye başlar. Peki; iyi bir el ve tırnak bakımı nasıl uygulanabilir, evde kaldığınız dönemlerde de el bakımını aksatmamak mümkün müdür?
Evde kolay el ve tırnak bakımı nasıl yapılır, tırnak etleri nasıl temizlenir, tırnak bakımının püf noktaları nelerdir, oje sürerken nelere dikkat edilir, yumuşacık eller için ne yapmalı gibi birçok sorunun cevabını Deniz Karasu’nun anlatımıyla videomuzdan öğrenebilirsiniz; keyifli seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti güzelleştirecek yemek tarifleri, egzersizler, sağlıklı yaşam, hobi ve daha birçok konuya dair faydalı videolar için MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER