Dr. Oetker Guseppe Pizza Çeşitleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 1.553
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Bol malzemeli, nefis pizzalara bayılanlar; maç izlerken bir gözü ile de pizzayı arayanlar, pizza olmayan ev partilerini eksik bulanlar, işten döndüğünde yemek yapmaya vakti kalmayanlar; yaklaşın!

Evinizi pizza restoranına çevirecek kadar etkili, parmakları yedirecek kadar nefis, yapımı ile sizi hiç yormayacak kadar pratik, pizzaları teslim eden motorlu elemanlardan daha hızlı pişen pizzalarla tanışma vakti!
Migros raflarında mozzarella peynirlisinden, sucuklusuna kadar tüm çeşitleri ile sizi bekleyen Guseppe serisi; birçok damak lezzetine uyum göstermeye hazır. Siz de birbirinden harika bu lezzetler ile tanışıp onları denemeye hazırsanız tüm detaylar videomuzda, şimdiden afiyet olsun.

Dr. Oetker Guseppe pizza çeşitleri tarifi, Dr. Oetker Guseppe pizza çeşitleri, Dr. Oetker Guseppe pizza çeşitleri nasıl yapılır, Dr. Oetker Guseppe pizza çeşitleri hazırlanışı ve daha birçok pratik lezzet için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Dr.Oetker Guseppe Pizza Yapımı:

1. Paket içerisinden çıkan pizzayı sıcak halde bulunan fırın telinin üzerine yerleştirin.
2. Önceden ısıtılmış 200 derecelik fırında yaklaşık 15 dakika pizza üzerindeki peynirler eriyip altın rengini alana dek pişirip sıcak olarak servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER