Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri Önerileri

Yılbaşı yaklaşırken herkesi sevdiklerine hediye alma telaşı sardı. Hep aldığınız klasik hediyelerden sıkıldıysanız alacağınız kişinin hediyesini sürekli kullanmasını istiyorsanız belki de astrolojiye kulak vermelisiniz.

KOÇ

Koç burcu kadını ve erkekleri iddalı olmayı severler, oldukça tutkuludurlar. Bu nedenle erkeğine ilgilendiği hobi alanıyla ilgili bir hediye alabilirsiniz. Maç bileti, konser bileti gibi hediyelere çok heyecanlanacaklardır. Kadınları ise keskin hatlı ve fark yaratabilecekleri hediyeleri severler, kırmızı ruj hoş kokulu bir parfüm güzel bir seçenek olabilir.

yeni-yil-hediyeleri

BOĞA

Keyiflerine düşkün, lüksü ve kaliteyi seven boğalar her zaman kullanabilecekleri, klasik şeyleri severler. Gümüş takılar, antika eşyalar sanatsever boğalar için tablolar ya da özel tasarım ürünler onlara hitap edebilir.

burclara-gore-hediyeler

İKİZLER

Meraklı ve eğlenceyi seven ikizler burçlarına hediye alırken hediye paketini bile ayrıntılı düşünmelisiniz. Güzel ve renkli bir paket olmasına dikkat edin zira bu burcun paketi açarken bile heyecanlanması gerekir. Renkli kişiliği nedeniyle bu burçlara fosforlu renklerde kıyafetler, kalem takımları alabilirsiniz. Belki yanına yeni yıl takvimi ya da ajandası ekleyebilirsiniz.

burclara-gore-hediye-fikirleri

YENGEÇ

Yengeç burçları çok evcimendir bu nedenle evlerine alacağınız her türlü hediyeyi beğenirler. Masa örtüleri, mutfak eşyaları, dekoratif objeler, kokulu mumlar bu burcun bayılacağı hediyelerdendir.

yilbasi-hediye-onerleri

ASLAN

Keyifçi, zevkli, kaliteyi ve lüksü seven bir burç olan aslan burcuna hediye almak için biraz fazla dolaşmalı ve dikkatli davranmalısınız. Zira bu burcu tatmin edip sevindirmek o kadar kolay değildir. Kendileriyle uğraşmayı ve şımartılmayı seven aslanlar masaj kürleri, spa randevuları gibi hediyelere bayılırlar.

hangi-burca-hangi-hediye

BAŞAK

Başak burçları kendileriyle, evleriyle ve hatta tüm dünyanın sorunlarıyla ilgilidirler. Bu yüzden onlara olabildiğince sağlıklı ve çevreci hediyeler alabilirsiniz. Yemek kitapları, şifalı bitki kürleri, ev yapımı sabunlar temizliği seven bu burç için uygun olacaktır.

burclar-icin-hediye-onerileri

TERAZİ

Aşk burcu, naif, iyi niyetli teraziler kibar, şık ve zarif hediyelerden hoşlanırlar. Erkeklerine kol düğmesi, kalem veya saat kadınlara ise hoş inci takılar alabilirsiniz.

hediye-fikirleri

AKREP

Akrep burcu için farklı, yaratıcı, ilham verici bir hediye seçebilirsiniz. Örneğin bir seyahat bileti, ya da geçmişi hatırlatan bir anı kutusu, ne dersiniz?

hediye-onerleri-yilbasi

OĞLAK

Anlayışlı, düşünceli bir burç olan Oğlak burcu erkelerine deri bir cüzdan, dolam kalem, ajanda ve ya şık bir broş alabilirsiniz.

burclara-gore-hediye-onerileri

KOVA

Teknolojiyle ve dijitalle çok yakından ilgilenen kovalara orijinal bir hediye bulabilirsiniz, Kova kadınları da aynı şekilde şaşırtıcı etkinliklerden ve kurslardan çok hoşlanırlar.

yilbasi-hediyesi-fikirleri

BALIK

Romantik, sevecen ve geçmişte yaşayan balık burçları için nostaljik hediyeler, vintage kıyafet ya da takılar hoş bir seçenek olabilir. Hediyenizi kibarca ve güzel bir şekilde vermenizden çok mutlu olurlar.

yilbasi-hediyeleri