Protein Pankek Tarifi
4 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 5
3,75/5Toplam: 4 Oy
view 8.627
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

Protein Pankek Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Sağlıklı yaşama gönül verenler, daima fit görünmeyi amaç edinenler proteinin önemini iyi bilir; çünkü protein daima tok tutan, zararsız seçeneklerden biridir. Ona besinlerimizde ne kadar yer versek az dedik ve bu kez sağlığa lezzet kattık. Nasıl mı?

İşte karşınızda proteinli nefis pankek! “Sağlık ve lezzet bir arada olmaz.” diyenlere cevap niteliğindeki proteinli pankeke bayılacağınızdan eminiz. Kahvaltınıza ya da çay saatinize güzellik, spor öncesindeki vaktinize güç katmaya hazır olan proteinli pankek yapımının tüm detayları videomuzda. Hemen videomuzu izleyip uygulayın ve gününüze bir fark katın. Şimdiden afiyet olsun!

Proteinli pankek tarifi, proteinli pankek yapımı, proteinli pankek nasıl yapılır, proteinli pankek nasıl hazırlanır, ev yapımı proteinli pankek, nefis proteinli pankek ve daha birçok leziz tarif için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Protein Pankek Yapımı:

1. Kullanacağınız tüm malzemeleri mutfak robotu içerisine alıp homojen ve kıvamlı bir harç olana dek karıştırın.
2. Ardından ince tabanlı bir tavayı çok az miktar sıvı yağ ilavesiyle ısıtın. Yeterince ısınan tavaya kepçe ile pankek harcından dökün.
3. Üzerinde kabarcıklar oluşmaya başlayınca ters çevirip 1 dakika daha diğer yüzünü pişirip dilediğiniz meyveler ile süsleyerek servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER