Psikolog, yazar, televizyon programcısı, akademisyen kimlikleriyle önemli çalışmalara imza atan, yıllardır ilgiyle takip edilen Prof. Dr. Üstün Dökmen MigrosTV’de!
Tüm ebeveynler için çocuk yetiştirmek; bir yandan keyifli bir yandan da çok uzun, çok zorlu, inceliklerle dolu ve daima dikkatle yürünmesi gereken bir yoldur. Bu yolda kahkahalar atabileceğiniz gibi çözülemeyecek gibi görünen birçok krizle de karşılaşabilirsiniz. Önemli olan, ebeveynliği her haliyle pes etmeden kucaklamak; çocuğunuza ve kendinize en iyi geleni yapabilmektir.
Sıradaki videomuzda Prof. Dr. Üstün Dökmen, çocuk yetiştirirken pes etmemenin, olumsuzluklara karşı daima savaşmanın önemini anlattı. Videomuzu izleyerek sorunlar karşısında nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Geri kalan tüm detaylar Prof. Dr. Üstün Dökmen’in keyifli anlatımıyla videomuzda, iyi seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti çocuklarınızla daha verimli ve güzel hale getirmek için çocuk gelişimi ve etkinlikler konusunda birçok içeriğe ulaşabileceğiniz MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER