Ananas Flambe Tarifi
6.691 votes, average: 4,65 out of 56.691 votes, average: 4,65 out of 56.691 votes, average: 4,65 out of 56.691 votes, average: 4,65 out of 56.691 votes, average: 4,65 out of 5
4,65/5Toplam: 6.691 Oy
view 57.285
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

Ananas Flambe Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Meyvelerin en özellerinden biri olan ananas ile özel bir tarif hazırlamaya ne dersiniz?

Tereyağı, esmer şeker ve portakal suyunda kızarıp lezzete bulanacak ananas dilimleri ile sofranızı renkli ve çok lezzetli bir kahraman ile tanıştırın. Özellikle meyve sevmeyen çocuklara yedirebileceğiniz, güzel bir alternatif olan ananas flambe ile hem lezzete hem de vitamine doyabilirsiniz.
Tatlı krizlerini meyveli bir seçenek ile yatıştırmayı sevenlere, acil gelen misafirlere, ananas sevenlere yeni bir alternatif, sevmeyenlere sevdirecek bir sebep olacak ananas flambe ile tanışmak için daha fazla geç kalmayın. En taze, tam kıvamında olan ananasları seçin ve derhal tarifi uygulayın. Tarif mi? Onun için de hemen videomuzu izleyin, şimdiden afiyet olsun!

Ananas flambe tarifi, ananas flambe yapımı, ananas flambe yapılışı, ananas flambe malzemeleri, ananas flambe hazırlanışı, ananas flambe nasıl yapılır, ananas flambe nasıl hazırlanır, ev yapımı ananas flambe ve daha birçok farklı tarif MigrosTV videolarında. Bizi takip etmeye devam edin.

Ananas Flambe Yapımı:

1. Ananasları dilimleyin.
2. Tereyağı ile şekeri tavada eritin.
3. Portakal suyunu ilave edip ısınana kadar pişirin.
4. Ananas dilimlerinden tavanın aldığı kadarını ilave edip her iki taraflarını 1-2 dakika pişirin.
5. Dilimler esmerleşince tavadan alın. Üzerine kavrulmuş toz badem ile servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER