Bactolac Probiyotik Destekli Izgara Et
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 144
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
0

Batolac Probiyotik Destekli Izgara Et Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Akşam yemeğine nefis bir ızgara et var desek heyecanlanacaklar, iştahı kabaracaklar çoğunluktadır. Sıradaki videomuzda iştahınızı daha da kabartacak, yiyeceğiniz etin değerini yükselten bir ürünle tanışmaya ne dersiniz?
İhtiyaç duyduğunuz protein, folik asite doyacağınız, lezzetiyle mest olacağımız ızgara et; bu kez iyi bir takviye olan ile Bactolac ile kaynaşıyor; bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi için çok daha iyi bir seçenek haline geliyor!
Bactolac ile ızgara et nasıl yapılır, Bactolac sıvı formdaki probiyotik nasıl hazırlanır, Bactolac probiyotik pişirilicek et için nasıl kullanılır ve daha birçok detay videomuzda sizi bekliyor; şimdiden afiyet olsun!

Batolac Probiyotik Destekli Izgara Et Yapımı:

1. Karabiberler havanda dövülerek kırıntı haline getirilir.
2. Tereyağı tavada eritilir ve soğutulur donmadan önce 1/2 bardak bactolac probiyotik ile karıştırılır. Karışıma kırıntı karabiberler ilave edilir.
3. Bütün antrikotu çok kızgın bir döküm tavaya çok az zeytinyağı ilave edilerek mühürlenir. Mühürleme işlemi antrikotun her iki yüzüne 3er dakika olarak uygulanır.
4. Mühürlenmiş antrikot üzerine ince sivri bir bıçak yardımı ile 6-7 cm derinliğinde yarıklar açılarak içine hazırladığımız karışım doldurulur. Bu işlem antrikotun her tarafına karışım bitene kadar uygulanır. (Bu enjekte işlemini kolayca yapabilmek için bir aparat satılmaktadır)
5. Daha sonra hazırlanan bütün antrikot bir streçe sarilarak 3 saat süreyle bekletilir.
6. Artık marine olmuş antrikot tabiri caiz ise lokum gibi olmuştur. Antrikotunuzu keskin bir bıçak yardımı ile istediğiniz kalınlıklarda kesip kızartabilirsiniz. Zaten çok yumuşak olan antrikotlarinizi yine çok sıcak döküm tavada her iki yüzünü 1er dakika mühürleyerek yiyebilirsiniz.
. abağa koyacağınız antrikotun yanına biber domates garnitür vs koyarak süsleyip servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER