Doğal Elma Sirkesi Tarifi
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
1,00/5Toplam: 1 Oy
view 227
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
0

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Salata gibi birçok yemek tarifinden tutun da kozmetik ve temizlik gibi birçok alana kadar kullanılan elma sirkesini evde kendi ellerinizle hazırlamak ister misiniz? İstersiniz de “Zor mu olur acaba?” diye düşünüyor olabilirsiniz ancak; elma sirkesini tamamen doğal bir şekilde hazırlayıp lezzete ve şifaya doymak hiç de düşündüğünüz kadar zor değil. Doğal bir elma sirkesini hazırlamak, işten eve döndüğünüzde kısa bir boşlukta tamamlanabilecek kadar zahmetsiz. Nasıl mı?

Mevsimin en güzel kırmızı elmalarını seçin ve üzerine biraz nohut, bulgur, bal ve su ekleyip bir süre bekletin. İşte sadece bu kadar! Sonra hazırladığınız sirkeyi, salata gibi birçok seçeneğe ekleyip yiyeceklerinizi çok daha lezzetli ve sağlıklı hale getirin, bizce şahane teklif! Sizce de şahane bir teklif ise geri kalan tüm detaylar için videomuzu izleyip derhal işe koyulun ve bu şifadan mahrum kalmayın, şimdiden afiyet olsun!

Doğal elma sirkesi tarifi, doğal elma sirkesi nasıl yapılır, doğal elma sirkesi yapılışı, doğal elma sirkesi hazırlanışı, doğal elma sirkesi nasıl hazırlanır, ev yapımı doğal elma sirkesi, doğal elma sirkesi malzemeleri, pratik elma sirkesi ve daha birçok tarif MigrosTV videolarında sizi bekliyor. Bizden ayrılmayın!

YAPILIŞI:

1. Elmaları yıkayıp minik küpler halinde doğrayın,
2. Bal, bulgur ve nohutları ilave edin
3. Üzerine kavanoz dolana kadar su ekleyin ve plastik bir kaşıkla karıştırın,
4. 20 gün boyunca günde 1 kere karıştırın, 20 gün sonunda 20 gün boyunca hiç açmadan serin ve güneş ışığından uzak bir yerde bekletin ve süzerek kullanın.

EN ÇOK İZLENENLER