Nefis Carte d’Or ile Taçlanan Tatlı Tarifleri: Vişneli Sufle
1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5
3,00/5Toplam: 1 Oy
view 103
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
0

Vişneli Sufle Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Sizlere yaz aylarının en sık aranan ismi Carte d’Or ortaklığında nefis tarifler hazırlamaya devam ediyoruz! Sırada kalpten kalbe akışkanlıklarla yaşayan, nefis, sıcacık tatlımız, üstelik vişnelisinden bir suffle var! Bu tarifimizde suffle’nin sıcacıklığı Carte d’Or’un soğukluğuyla bir dengeleniyor, iki büyüleyici lezzet bir kaynaşıyor ki sormayın gitsin! Suflenin tatlılığı ve ona eşlik edecek Carte d’Or classic kaymağın kusursuzluğu derken içinden çıkamayacağınız bir lezzet girdabına gireceksiniz, şimdiden uyaralım!
Vişneli suffle ve Carte d’Or classic kaymakla gününüzü nasıl güzelleştirebilirsiniz öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz; şimdiden afiyet olsun!

Vişneli Sufle Yapımı:

1. Vişneleri çekirdeklerinden ayıklayıp blenderdan geçirerek püre haline geitirin.
2. Başka bir kabın içerisinde yumurta beyazlarını iyice çırpın ve diğer malzemeleri de ekleyip alttan üste doğru yavaşça karıştırın.
3. Yağlanmış olan sufle kalıplarına hazırladığınız harcı pay edip 190 derecelik fırında 15-20 dakika pişirip Cartedor Classic Kaymak ile servis edebilirsiniz.
.

EN ÇOK İZLENENLER