İnternetin Kuytu Köşelerine Gizlenmiş Havalı 3 Mobil Uygulama

Akıllı telefonlar artık hepimizin hayatının vazgeçilmez bir parçası. Bize sunduğu pek çok uygulama ile de bir konuşma aracından çok daha fazlası. Bu kadar çok uygulama arasından işinize en çok yarayacak olan ama belki de şimdiye kadar hiç haberdar olmadığınız 3 uygulamaya kısaca bir göz atalım.

mobil-app

1)     Chideo

Hem Android hem de IOS işletim sisteminde bulabileceğiniz bu uygulama şimdiye kadar bildiklerinizden farklı bir amaca hizmet eden bir network ağı aslında. Chideo ile binlerce aktör, müzisyen ve sporcuyla bağlantı kurarak temsil ettikleri yardım kuruluşları hakkında soru sorabilir, bilgi alabilir, çeşitli yarışmalara katılarak gönüllü olabilirsiniz. 

2)     Easilydo

Hem IOS hem de Android versiyonları bulunan bu uygulama cebinizde taşıyacağınız akıllı bir asistan. Easilydo ile haftalık programınızı kolayca planlayabilir, kişisel işlerinizi de yönetebilirsiniz. Uygulamanın premium versiyonunda e-posta güncellemeleri ve seyahat hatırlatmaları gibi fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. 

3)      PolyFauna

Radiohead hayranlarının özellikle dikkatine! Bu uygulama dünyaca ünlü müzik grubunun dijital bir eseri. Hem IOS hem de Android kullanıcılarına hizmet eden bu uygulama ile grubun son albümü The King of Limbs’e ait müziklere ve çeşitli ekran görsellerine ulaşabilirsiniz.