İlişkiniz Gelecek Vaad Ediyor mu? Tıklayın Öğrenin!

Biz de isteriz mutlu olsun herkes, biz de isteriz kavuşsun tüm sevenler. Ancak aşk bu, kalpte durduğu gibi durmayabiliyor. Hal böyle olunca da pek çok soru işareti de ilişkinizle birlikte büyüyebiliyor. Çok net değil sözlerimiz tabi, ancak eğer ilişkinizde aşağıdaki belirtileri yaşıyorsanız durum pek parlak olmayabilir. Eğer sizi olduğunuz gibi kabul etmiyorsa mesela… Sizi değiştirmeye çalışan biri, demek ki sizinle ilgili soru işareti yaşıyor belki de.

Sizi değiştirerek istediği kalıba sokmaya çalışması illa sizinle bir gelecek planı yapıyor anlamına gelmeyebilir. Bu söyleyeceğimiz madde çok sıradan ama önemli. Gülerken şahane ama hapşırırken piyasada yoksa aman kaçın. Sadece selam verip geçtiğiniz insanlar da iyi günde yanınızdadır önemli olan kötü gün. Mesela test edin onu, hastayım diyin mahsusçuktan 🙂 Bakalım gün içinde size olan ilgisi ivme kazanacak mı?

aşk

Bir düşünmenizi rica edeceğiz şimdi… Hayalleriniz, partnerinizle kesişiyor mu? En basiti çocuk… Çocuktan kaynaklanan fikir ayrılıklarınız oluyor mu bir göz atın. Ortak hayaller ilişkiyi geliştirip bağlılığı arttırırken, farklı fikirler yıpratıp yarınları köreltebilir aklınızda olsun.Şu fedakarlıklara değinelim mi birazda? Mesela ortaya koyduğunuz emek… Eşit misiniz değil misiniz ona bir bakmalı. Çok geniş bir yelpaze bu; size olan ilgisinden tutun da, konuştuğunuz konulara kadar. Hep fedakarlık yapan sizseniz, hep arayan hep soran yine sizseniz karşı tarafı fena halde rahatlığa alıştırmış olabilirsiniz aklınızda olsun.

En sıkıntılısı ile bitirelim yazımızı. Sevginiz tamam, ilginiz şahane, seviyor ve seviliyorsunuz, çiçekler ve böcekler etrafınızda. Peki ya saygı? Her şeyi bir kenara bırakın, eğer partneriniz size saygı duymuyorsa çatırdamalar da mübah. Sadece hareketlerle değil sözlerle de kendini belli eder zaten. İçinde aşağılamalar, eziklemeler ve hatta kötü sözler barındıran ancak sonrasında ‘çok sinirliydim kusura bakma’larla süslenen bir ilişki, nereye kadar sürer bunu da bir düşünmeli.

aşk sözleri

Amacımız kasvete sürüklemek değil, doğru olana odaklanmak. Belki şimdi ayrılmaya kalkarsanız çok ağlar çok sızlarsınız ancak unutmayın senelerin geçiş hızı ‘göz açıp kapama’ ile aynı oranda. Yıllarınızı heba etmek yerine, yeni aşka kucak açın demiyoruz elbette. Tek diyeceğimiz, her durum bir sinyaldir; yaşam tabelalarını ve sinyalleri takip edin onlar sizi zaten doğruya ulaştıracaktır…

Sevgiyle kalın, sonsuza kadar 😉