Bağışıklık Güçlendirici Somon

Lezzetli ve bağışıklığımızı güçlendirecek harika bir önerimiz var sizler için; somon.

Toplam SüreToplam Süre
15 dk.
PişirmePişirme
10 dk.
HazırlamaHazırlama
5 dk.
Kişi Kişi
1

Migros Ev Lezzetleri; İrmik Helvası

Annelerimizin sık sık yaptığı, lezzetine doyamadığımız irmik helvası şimdi tüm Migros mağazalarında, Migros Sanal Market'te ve Migros Hemen uygulamasında. Siz de annenizin yaptığı kadar lezzetli irmik helvasının tadını özlediyseniz sipariş verebilir veya mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Kurban Bayramı için 3 Farklı Marine Et Tarifi

Kurban Bayramı'nda etlerinizi en lezzetli ve doğru şekilde hazırlamanız için şefimiz tarafından 3 farklı marine et tarifini sizler için hazırladık. Birbirinden önemli püf noktaları ile et marine tarifleri MigrosTV'de!

Migros Ev Lezzetleri; Sebzeli Wrap

Tüm Migros mağazalarında, Migros Sanal Market'te ve Migros Hemen uygulamasından sebzeli wrap satın alabilir ve şeflerimiz tarafından hazırlanan eşsiz ev lezzetlerine ulaşabilirsiniz.

Bağışıklık Güçlendirici Zencefilli Havuç Çorbası Tarifi

Bugünlerde yediklerimizin bağışıklığımızı güçlü tutması ve destek olması çok önemli, bağışıklığınızı güçlü tutacak harika bir tarifimiz var sizler için; zencefilli havuç çorbası tarifi MigrosTV'de!

Toplam SüreToplam Süre
30 dk.
PişirmePişirme
20 dk.
HazırlamaHazırlama
10 dk.
Kişi Kişi
6

Migros Ev Lezzetleri; Tavuklu Wrap

Migros şeflerinin özenle hazırladığı ev lezzetlerine tüm Migros mağazalarından, Migros Sanal Market'ten ve Migros Hemen uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Migros Ev Lezzetleri; Yoğurtlu Mini Köfte

Migros şeflerinin özenle hazırladığı ev lezzetleri tüm Migros mağazalarında, Migros Hemen uygulamasında ve Migros Sanal Market'te!

Migros Ev Lezzetleri – Etli Yaprak Sarma

Dünyanın dört bir yanını gezip yepyeni lezzetler keşfetsek ve bu durumdan ne kadar hoşnut da olsak en nihayetinde ev lezzetlerini çok özleriz. Birçoğumuz için ev lezzetlerinin yerini hiçbir lezzet tutamaz; annemizin pişirdiği ya da kendi hazırladığımız yemeğin keyfini hiçbir özel yemek veremez.

Migros Ev Lezzetleri; Tas Kebabı

Migros Ev Lezzetleri ile anneniz yapmış gibi tüketebileceğiniz bir önerimiz var; tas kebabı.