Profesyonel Stilistlerden 6 Uzun Görünme Tüyosu

E tabi minyonluk da candır. Misal hiç yaşlanmazsınız, yaşınızı ha deyince göstermezsiniz, efendime söyleyelim kıyafetleriniz daha genç olabilir vs vs…  He derseniz ki yok ben illa uzun olsaydım da görüş açım ufuklara açılsaydı, o başka. Belki boyunuzu uzatamayız ancak en azından fotoğraflarda daha uzun görünmenin ipuçlarını verebiliriz. ‘Biz’ dediysek hemen de üstümüze almayalım, profesyonel stilistlerden öğrendik biz de!

1- V yaka bluzlar boynunuzu her zaman olduğundan daha uzun gösterir. Hele ki altında bir  de bu tarz bir etek giyerseniz buyurun çifte bayram.

manken

2- Yan yırtmaçlı bir elbisenin altına giyeceğiniz kalın tabanlı spor ayakkabı, hem boyunuzu uzatacak hem trend görünmenizi sağlayacaktır.

yırtmaçlıelbise

3- Yeşilçam filmlerinin unutulmaz koşuşlarına eşlik eden İspanyol paçalar, günümüzün de eskimeyen trendi. Bol paça ve İspanyol modeller, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilir.

ispanyolpaçapantalon

4- Yüksek bel eteğe, göbeği açık bluz… Eğer fiziğiniz müsaitse, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilir bu kombin.

dantel

5- Uzun boyun yanına bir de zayıflık saralım mı?  Çizgili giysiler sizi olduğunuzdan daha zayıf ve uzun gösterecektir.

çizgilipantolon

6- Biz de şaşırdık. Açık renk ayakkabıların sizi olduğunuzdan daha uzun gösterdiğini biliyor muydunuz? Tulum giymekten korkmayın! Çünkü tulum, özellikle bacak boyunuzu çok daha uzun gösterecektir.

stil